Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Import
gu: આયાત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Key
gu: ચાવી

en: Sequence
gu: અનુક્રમ
