Ubercart Product Keys (6.x-1.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Status
hi: अवस्था

en: Subject
hi: विषय

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Import
hi: आयात करें

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: Sender
hi: प्रेषक

en: OK
hi: ठीक है

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Order
hi: क्रम

en: Expiration date
hi: समाप्ति तिथि

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: Sequence
hi: अनुक्रम
