Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Import
id: Impor

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Separator
id: Pemisah

en: Recipients
id: Penerima

en: Stock
id: Stok

en: Save changes
id: Simpan perubahan

en: Order
id: Urutan

en: Key
id: Kunci

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Product
id: Produk

en: Sequence
id: Urutan
