Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: OK
ne: ठिक छ

en: Sequence
ne: अनुक्रम
