Ubercart Product Keys (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Message
sr: Порука

en: Import
sr: Увоз

en: Order
sr: Редослед

en: Sequence
sr: Секвенца
