Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: weight
fa: وزن

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cost
fa: هزینه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Length
fa: طول

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: List price
fa: فهرست قیمت

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Pounds
fa: پوند

en: Grams
fa: گرم

en: Kilograms
fa: کیلوگرم

en: Ounces
fa: اونس

en: Inches
fa: اینچ

en: Feet
fa: فوت

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Sell price
fa: قیمت فروش

en: Physical dimensions of the packaged product.
fa: ابعاد فیزیکی کالای بسته بندی شده.

en: Units of measurement
fa: واحدهای اندازه‌گیری

en: Centimeters
fa: سانتی‌متر

en: Millimeters
fa: میلیمتر

en: Unit of measurement
fa: واحد اندازه‌گیری

en: Default quantity to add to cart
fa: مقدار پیش‌فرض برای افزودن به سبد خرید
