Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Submit
no: Lat inn

en: Actions
no: Gerðir

en: Edit
no: Broyt

en: Weight
no: Vekt

en: Update
no: Dagfør
