Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: weight
ku: کێش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
