Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
