Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Actions
oc: Accions

en: Cost
oc: Còst

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Length
oc: Longor

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Pounds
oc: Liuras

en: Grams
oc: Gramas

en: Kilograms
oc: Quilogramas

en: Ounces
oc: Liuras

en: Inches
oc: Poces

en: Feet
oc: Pès
