Ubercart Product Power Tools (6.x-1.10) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی
