Ubercart Product Power Tools (6.x-1.11) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Update
jv: Dianyari

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
