Ubercart Product Power Tools (6.x-1.11) - en to vi translation catalogue (29 entries)

en: weight
vi: chiều rộng

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cost
vi: Trị giá

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Update
vi: Cập nhật

en: Length
vi: Chiều dài

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: List price
vi: Bảng giá

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Pounds
vi: Bảng

en: Grams
vi: Gram

en: Kilograms
vi: Kilogram

en: Ounces
vi: Ounce

en: Inches
vi: Inch

en: width
vi: độ rộng

en: height
vi: độ cao

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Sell price
vi: Giá bán

en: Physical dimensions of the packaged product.
vi: Kích thước vật lý của sản phẩm khi đã đóng gói.

en: Units of measurement
vi: Đon vị đo

en: Centimeters
vi: cm

en: Millimeters
vi: mm

en: Unit of measurement
vi: Đơn vị đo

en: For a package containing only this product, how many are in it?
vi: Cho một kiện hàng chỉ chứa loại sản phẩm này, có bao nhiêu sản phẩm trong đó?

en: Default quantity to add to cart
vi: Số lượng mặc định để thêm vào giỏ hàng
