Ubercart Product Power Tools (6.x-1.12) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
