Ubercart Product Power Tools (6.x-1.12) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: weight
da: vægt

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cost
da: Omkostning

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Update
da: Opdatér

en: Length
da: Længde

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Clone
da: Klon

en: List price
da: Listepris

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Grams
da: Gram

en: Kilograms
da: Kg

en: Inches
da: Tommer

en: Feet
da: Fod

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
da: Brug erstatninger med ren tekst for at undgå problemer med HTML-elementer.

en: Sell price
da: Salgspris

en: Physical dimensions of the packaged product.
da: Fysiske dimensioner af den emballerede vare.

en: Units of measurement
da: Måleenheder

en: Centimeters
da: Centimeter

en: Millimeters
da: Millimeter

en: Unit of measurement
da: Måleenhed

en: For a package containing only this product, how many are in it?
da: I en pakke der indeholder dette produkt, hvor mange er der i?

en: Default quantity to add to cart
da: Standardantal der tilføjes til kurven
