Ubercart Product Power Tools (6.x-1.12) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: weight
kn: ತೂಕ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Inches
kn: ಇಂಚುಗಳು

en: Centimeters
kn: ಸೆಂಟಿಮೀಟರುಗಳು

en: Millimeters
kn: ಮಿಲಿಮೀಟರುಗಳು

en: boolean
kn: ಬೂಲಿಯನ್
