Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Update
fil: Gawing bago
