Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Update
kk: Жанарту
