Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
