Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Update
ne: अपडेट

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Clone
ne: प्रतिरूप
