Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය
