Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Cost
sk: Náklady

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Length
sk: Dĺžka

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Stock
sk: Zásoby

en: Clone
sk: Klonovať

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Shipping
sk: Doručenie

en: Pounds
sk: Libry

en: Grams
sk: Gramy

en: Kilograms
sk: Kilogramy

en: Ounces
sk: Uncie

en: Inches
sk: Palce

en: Feet
sk: Stopy

en: Prices
sk: Ceny

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sk: Uprednostnite jednoduchý text pre vyhnutie sa problémom s HTML entitami!

en: Sell price
sk: Predajná cena

en: Physical dimensions of the packaged product.
sk: Fyzické rozmery zabaleného produktu.

en: Units of measurement
sk: Merné jednotky

en: Centimeters
sk: Centimetre

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Unit of measurement
sk: Merná jednotka

en: For a package containing only this product, how many are in it?
sk: Koľko produktov je v jednom balení?

en: Default quantity to add to cart
sk: Predvolené množstvo pre vloženie do košíka
