Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Cost
sv: Kostnad

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Update
sv: Uppdatera

en: Length
sv: Längd

en: Dimensions
sv: Mått

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Stock
sv: Lager

en: Clone
sv: Klona

en: List price
sv: Listpris

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Shipping
sv: Leverans

en: Pounds
sv: Pund

en: Grams
sv: Gram

en: Kilograms
sv: Kilogram

en: Ounces
sv: Uns

en: Inches
sv: Tum

en: Feet
sv: Fot

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
sv: Använd helst obearbetade textersättningar för att undvika problem med HTML-kod!

en: Sell price
sv: Säljpris

en: Physical dimensions of the packaged product.
sv: Den paketerade varans fysiska mått.

en: Units of measurement
sv: Måttenheter

en: Centimeters
sv: Centimeter

en: Millimeters
sv: Millimeter

en: Unit of measurement
sv: Måttenhet

en: For a package containing only this product, how many are in it?
sv: För ett paket med endast denna vara, hur många finns i det?

en: Default quantity to add to cart
sv: Förvalt antal att lägga i varukorgen

en: @type @node-id
sv: ID för @node åt @type

en: Quantities
sv: Kvantiteter
