Ubercart Product Power Tools (6.x-1.13) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
