Ubercart Product Power Tools (6.x-1.5) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: weight
ca: amplada

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Update
ca: Actualitza

en: Length
ca: Llargada

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: List price
ca: Preu de llista

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Ounces
ca: Unces

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
ca: Es prefereix text simple per evitar problemes amb entitats HTML!

en: Sell price
ca: Preu de venta

en: Physical dimensions of the packaged product.
ca: Dimensions físiques de l'embalatge del producte.

en: Units of measurement
ca: Unitats de mesura

en: Centimeters
ca: Centímetres

en: Millimeters
ca: Mil·límetres

en: Unit of measurement
ca: Unitat de mesura

en: For a package containing only this product, how many are in it?
ca: Per un paquet que només conté aquest producte, quants n'hi ha en aquest?

en: Default quantity to add to cart
ca: Quantitat predeterminada a afegir al carretó
