Ubercart Product Power Tools (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: weight
ro: greutate

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Update
ro: Actualizare

en: Length
ro: Lungime

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: List price
ro: Preţ de listă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: width
ro: lățime

en: height
ro: înălțime

en: Sell price
ro: Preţ de vânzare

en: Units of measurement
ro: Unităţi de măsură

en: Centimeters
ro: Centimetrii

en: Unit of measurement
ro: Unitate de măsură

en: Default quantity to add to cart
ro: Cantitatea predefinită pentru coş
