Ubercart Product Power Tools (6.x-1.6) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Actions
cs: Akce

en: Cost
cs: Náklady

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Length
cs: Délka

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: @type
cs: Typ

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: List price
cs: Katalogová cena

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: width
cs: šířka

en: height
cs: výška

en: Sell price
cs: Prodejní cena

en: Physical dimensions of the packaged product.
cs: Rozměry zabaleného produktu.

en: Units of measurement
cs: Měrné jednotky

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka

en: For a package containing only this product, how many are in it?
cs: Pokud balení obsahuje jen tento typ produktu, kolik je produktů v balení?

en: Default quantity to add to cart
cs: Výchozí množství přidané do košíku
