Ubercart Product Power Tools (6.x-1.6) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: weight
el: βάρος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cost
el: Κόστος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Length
el: Μήκος

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: List price
el: Τιμή καταλόγου

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Pounds
el: Λίβρες

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Kilograms
el: Κιλά

en: Feet
el: Πόδια

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
el: Προτιμήστε αντικαταστάτες raw-text στο κείμενο για αποφυγή προβλημάτων στην HTML!

en: Sell price
el: Τιμή πώλησης
