Ubercart Product Power Tools (6.x-1.6) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: weight
eu: pisua

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Update
eu: Eguneratu

en: Length
eu: Luzera

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera
