Ubercart Product Power Tools (6.x-1.6) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: weight
mr: वजन

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Actions
mr: कृती

en: Cost
mr: किंमत

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Length
mr: लांबी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
