Ubercart Product Power Tools (6.x-1.7) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cost
ar: كلفة

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Update
ar: تحديث

en: Length
ar: الطول

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول
