Ubercart Product Power Tools (6.x-1.7) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: weight
gl: peso

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Update
gl: Actualizar

en: Length
gl: Lonxitude

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto
