Ubercart Product Power Tools (6.x-1.7) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Length
my: အရှည်
