Ubercart Product Power Tools (6.x-1.7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: weight
sl: teža

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Update
sl: Posodobitev

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
