Ubercart Product Power Tools (6.x-1.8) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Update
ast: Anovar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
