Ubercart Product Power Tools (6.x-1.9) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Update
az: Yeniləmə

en: Length
az: Uzunluq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük
