Ubercart Product Power Tools (6.x-1.9) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: weight
fi: paino

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cost
fi: Maksu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Update
fi: Päivitys

en: Length
fi: Pituus

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: List price
fi: Listahinta

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Ounces
fi: Unssia

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: width
fi: leveys

en: height
fi: korkeus

en: Sell price
fi: Myyntihinta

en: Physical dimensions of the packaged product.
fi: Pakatun tuotteen mitat.

en: Units of measurement
fi: Mittayksiköt

en: Centimeters
fi: Sentit

en: Unit of measurement
fi: Mittayksikkö

en: For a package containing only this product, how many are in it?
fi: Kuinka monta tuotetta tämä pakkaus sisältää?

en: Default quantity to add to cart
fi: Oletusmäärä lisättäessä ostoskoriin
