Ubercart Product Power Tools (6.x-1.9) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cost
hr: Trošak

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Update
hr: Osvježi

en: Length
hr: Dužina

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Sell price
hr: Maloprodajna cijena

en: Physical dimensions of the packaged product.
hr: Fizičke dimenzije zapakiranog proizvoda.

en: Units of measurement
hr: Jedinice

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica
