Ubercart Product Power Tools (6.x-1.9) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: weight
lt: svoris

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cost
lt: Savikaina

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Length
lt: Ilgis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: Physical dimensions of the packaged product.
lt: Fiziniai supakuotos prekės matmenys.

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: For a package containing only this product, how many are in it?
lt: Pakuočių kiekis šiai prekei.

en: Default quantity to add to cart
lt: Įprastas kiekis pridedamas į krepšelį
