Ubercart Product Power Tools (6.x-1.9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: weight
ur: وزن

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Edit
ur: تدوین

en: Weight
ur: وزن

en: Update
ur: تجدید

en: Length
ur: لمبائی
