Ubercart Product Power Tools (6.x-1.8) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: weight
gu: ક્રમ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ
