Ubercart Product Power Tools (6.x-1.12) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: weight
hi: भार

en: Submit
hi: जमा करें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cost
hi: लागत

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Length
hi: लंबाई

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: width
hi: चौड़ाई

en: height
hi: ऊंचाई

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
hi: HTML संस्थाओं के साथ समस्याओं से बचने के लिए पाठ के लिए राव-टेक्स्ट प्रतिस्थापन पसंद करते हैं!
