Ubercart Product Power Tools (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: weight
id: bobot

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Cost
id: Biaya

en: Weight
id: Bobot

en: Update
id: Perbarui

en: Length
id: Panjang

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: List price
id: Daftar Harga

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Pounds
id: Pound

en: Grams
id: Gram

en: Kilograms
id: Kilogram

en: Ounces
id: Ons

en: Inches
id: Inchi

en: Feet
id: Kaki

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: Sell price
id: Harga jual

en: Physical dimensions of the packaged product.
id: Dimensi fisik dari paket produk.

en: Centimeters
id: Centimeter

en: Millimeters
id: Milimeter
