Ubercart Product Power Tools (6.x-1.12) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: weight
ta: எடை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cost
ta: விலை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Length
ta: நீளம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Clone
ta: போலிகை

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்
