Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: N/A
fa: هیچ

en: Order
fa: سفارش

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Visa
fa: ویزا

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری
