Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Order
ja: オーダー

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Discover
ja: ディスカバー

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Visa
ja: VISA

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
ja: お客様のクレジットカードでのお支払いを処理できませんでした。あなたのクレジットカード情報を確認し、もう一度試してください。問題が続く場合、ご注文を完了するためにはお問い合わせください。

en: Card type
ja: カードタイプ
