Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Order
vi: Thứ tự

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction type
vi: Loại giao dịch

en: Card type
vi: Loại thẻ
