Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: N/A
gl: N/D

en: Order
gl: Orde

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta
