Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: N/A
ca: No aplica

en: Order
ca: Ordre

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Card type
ca: Tipus de targeta
