Sage Pay Go Direct Payment Gateway for Ubercart (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Order
sk: Poradie

en: Discover
sk: Objaviť

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
sk: Vašu platbu kreditnou kartou nebolo možné spracovať . Prosím skontrolujte, či ste zadali správne údaje o Vašej kreditnej karte a opakujte operáciu. Ak problém pretrváva obráťte sa na nás aby sme mohli dokončiť vybavenie Vašej objednávky.

en: Card type
sk: Typ karty
